O značce Apache

První kolekce kol značky Apache vyjela z výrobní linky v roce 2001. Okamžitě se prosadila mezi zavedenými značkami a získala si přízeň profesionálních i hobby závodníků, rekreačních cyklistů a cykloturistů. V roce 2003 se na kole Apache stal Jarda Kulhavý juniorským mistrem světa a Evropy, Kamil Absbuher vyhrál na cyklokrosovém speciálu závod světového poháru a v minulosti sedlal kola Apache také paralympionik Michal Stark.

Na vrcholu žebříčku priorit značky je kvalita montáže a použitých komponent. Od samého začátku se kola Apache vyrábějí v českých montážních společnostech, kde máme podstatně větší možnost dohledu na kvalitu a můžeme flexibilněji reagovat na měnící se požadavky trhu. V posledních letech je výhradním dodavatelem společnost BPS Šumperk – dceřiná společnost rakouské KTM.

Významnou součástí kolekce Apache dnes tvoří také elektrokola. Do nabídky se poprvé dostala v roce 2009 a od té doby jejich oblíbenost každoročně výrazně stoupá. V současné době patří značka Apache k dominantním dodavatelům elektrokol na českém trhu. Za velmi důležité u elektrokol považujeme spolehlivý záruční a pozáruční servis. Proto elektrokola prodáváme výhradně v síti partnerských obchodů Apache. Prodejci jsou odborně způsobilí zákazníkům poradit při výběru vhodného elektrokola a především pomoci s řešením vzniklých problémů. 

Děkujeme za Váš zájem o kola a elektrokola značky Apache a přejeme Vám spoustu krásných dní prožitých v sedle.

Váš Apache Bicycles

Zpracování osobních údajů Kontaktní informace Prodejci